DNA Solutions

T: (022)5757086

Usługi  
Firma
Rozmawiaj z nami

NAJCZESTSZE PYTANIA - POLSKA


 

 

Kliknij na ikonę obok po lewej stronie, aby porozmawiać on-line
z jednym z naszych przedstawicieli

 

 

 

 

Co jest mi potrzebne do zrobienia testu ojcostwa?

Możesz postępować zgodnie z instrukcjami w Internecie (kliknij tutaj aby zobaczyć instrukcje) lub możesz wysłać zamówiony wcześniej zestaw, który zawierał wszystko, czego potrzebujesz: razem z instrukcjami, broszurą z wyjaśnieniami i patyczkiem higienicznym (dla pobrania próbki z jamy ustnej) itp.

 

Czy zestawy są gratis?

Zestaw, jak podano wyżej jest całkowicie bezpłatny i wysyłany jest bez żadnego zobowiązania z Twojej strony. Analiza DNA nie jest bezpłatna i ceny są podane w zestawie.

 

Jakie typy próbek muszę dostarczyć?

Można badać różne próbki biologiczne. Do testu ojcostwa zalecane jest pobranie komórek z jamy ustnej przy pomocy szczoteczki. Jest to metoda pewna i bezbolesna. Pobranie próbek z włosów jest również stosunkowo łatwe, ale mogą wystąpić trudności przy pobieraniu, zwłaszcza u dzieci z cienki włosami lub w przypadku osób z siwymi włosami i osób łysych (nie dają one dobrej próbki do realizacji testu).

 

Czy potrzebna jest zgoda matki?

Nie. Konieczne jest, aby osoba biorąca odpowiedzialność za test przeczytała i podpisała punkt zawierający warunki. Testy ojcostwa mogą być realizowane tylko z próbkami ojca i dziecka.

 

Ile kosztuje wykonanie testu?

Ceny zależą od realizowanego testu. Na naszych stronach Ojcostwo i Inne Testy pokrewieństwa są umieszczone ceny każdego testu.

 

Jaki jest stopień dokładności?

We test to a minimum of 99.99% with our cheapest paternity test. Other relationship tests (ie. brother to sister tests) can vary between 90% to 99.9%. Our tests are guaranteed to achieve the highest accuracy to cost ratio of any other laboratory, due to only our lab being able to test 19 or 23 loci (19-23 regions of DNA)

 

Po jakim czasie otrzymuje się wynik?

Zwykle pomiędzy 2 a 3 tygodniem. Czas realizacji zależy od obciążenia laboratorium. Oferujemy także usługę ekspresową (zaznacz opcję usługi ekspresowej na formularzu załączonym do zestawu).

 

Czy test jest poufny?

Wszystkie dane testu DNA klienta są absolutnie poufne. Wynik będzie dostarczony wyłącznie osobie, która podpisała formularz testu ojcostwa. Prosimy również o podanie hasła, które gwarantuje poufność i ochronę wyników.